Gimtadieniai​

Susisiekimo forma

​      Įsimintinas, linksmas ir nepakartojamas. Tokio gimtadienio savo atžalai linki visi tėvai. „Mini darželis“ kviečia visus vaikus ir jų tėvėlius savo šventę paminėti jaukiose ir erdviose 100 kv. metrų Šiaurės miestelio patalpose. Gimtadienio šventėje gali dalyvauti iki 20 vaikų ir tiek pat suaugusiųjų. Mažieji smalsuoliai čia ras įvairių žaislų, galės klausytis smagių vaikiškų dainelių ir pabėgioti uždarame kieme. Gimtadieniai „Mini darželyje“ švenčiami kiekvieną savaitės dieną. Patalpose yra virtuvėlė, staleliai su sėdimomis vietomis, atskiras stalas švediškoms vaišėms, tualetas, rūbinė. Šventės metu visos patalpos rezervuojamos tik Jums! Tortą ir vaišes tėvai atsineša patys. Į mažųjų šventę papildomai galima pasikviesti Mikę Pūkuotuką, Peliuką Mikį, Linksmajį Triušį, Pasakų Fėją, Piratą, Boružėlę ir kitus linksmus personažus. Patalpas bei personažus būtina rezervuoti prieš dvi savaites. „Mini darželis“ – puikiausia vieta smagiai atšvęsti gimtadienį!

Bendra gimtadienio kaina: 60 EUR / 3 val.

​Dėl personažų užsakymo kreiptis www.sypsomes.lt

Būtina išankstinė rezervacija.

​Adresas: Žukausko g. 33, Vilnius

​El. paštas: info@minidarzeliai.lt

​​Mob. tel.: +370 664 31233