Nuoširdžiai dėkojame visiems, skiriantiems paramą lopšeliams - darželiams.

Kviečiame vaikų tėvelius, įstaigos darbuotojus ir visus, neabejingus įstaigos gerovei, pasinaudoti proga ir šiais metais vėl paremti mūsų įstaigą. Jūsų paskirta parama – tai dalis praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio, kuris Jūsų prašymu bus pervestas į įstaigos sąskaitą.


Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 302625968


Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ "Vaikų akademija"

Adresas: A.P.Kavoliuko g. 2a-77, Vilnius.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti įstaigai, reikia užpildyti specialų FR0512 formos prašymą ir jį pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Tai galite padaryti keliais būdais:

 

Pirmas būdas. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) FR0512 formą ir atsispausdinkite ją.

    Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el.paštą ir telefoną.

    Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį (2012 metai) ir nurodykite, kiek    procentų (2 ar 1) skiriate įstaigai.

    Įrašykite įstaigos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.

    Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

    Prašymą pristatykite tiesiogiai į VMI (Vilniaus apskrities VMI)  arba įdėkite į voką ir išsiųskite į VMI paštu.

    Tai reikia atlikti individualiai. Įmonė pati rinkti ir pristatyti deklaracijų negali.

Antras būdas. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste ar naudojate elektroninį parašą, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 internetu:

    Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) per savo internetinį banką arba naudojant kvalifikuotą elektroninio parašo sertifikatą. Prisijungti prie EDS galima ir su VMI išduotomis priemonėmis (kai sudaroma rašytinė elektroninio deklaravimo sutartis).

    Užpildykite formą FR0512, v.1. (pildytini duomenys nurodyti aukščiau) ir ją pateikite. Išsami informacija apie minėtos paramos skyrimą VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

 

Dėkojame už paramą įstaigai, kurią Jūs suteikiate pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami  Jūsų vaikų ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB MD LT - MINI DARŽELIAI - www.minidarzeliai.lt - lopšeliai - darželiai Verkiuose, Santariškėse ir Šiaurės miestelyje.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram