Parama

Susisiekimo forma

Miela Mini darželių bendruomene,
nuoširdžiai dėkojame visiems 2019 metais paskyrusiems 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio „Mini darželiams“. Ačiū, kad mumis pasitikite ir esate kartu.

Jūsų skirtos lėšos buvo panaudotos ugdymo aplinkos gerinimui, kanceliarinių priemonių, edukacinių žaislų, ir kito būtino inventoriaus įsigijimui. Dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir tvarios Mini darželių bendruomenės kūrimą.

Tikėdamiesi Jūsų palaikymo ir paramos, kviečiame Jus ir už 2019 m. skirti 1.2 procento pajamų mokesčio VšĮ Vaikų akademijai. Visos surinktos lėšos ir toliau bus skiriamos Mini darželių ugdymo(si) kokybės gerinimui.

Nutarę skirti paramą, Jūs tai galite padaryti asmeniškai užpildę specialią FR0512 04 formą ir pateikti ją elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Specialią prašymo formą FR0512 (4 versija), užpildymo ir pateikimo taisykles rasite VMI internetiniame tinklapyje, skiltyje https://www.vmi.lt/cms/formos

Paramą skirti galite 1 metams, tuomet pildydami formą įveskite iki 2020 m., jei norėsite skirti 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai įveskite iki 2022 m. ar 2023 m.

Rekvizitai 1.2 procentų paramai skirti
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 302625968
Paramos gavėjo pavadinimas – VšĮ Vaikų akademija

 

Kilus sunkumams, prašymus Jums gali padėti užpildyti VMI darbuotojai, dirbantys bet kurios apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Karantino laikotarpiu VMI darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, konsultuoja telefonu  1882 arba +370 5 260 5060.

Šią paramą Jūs galite skirti iki 2020 metų liepos 1 dienos.

 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą ir palaikymą.